Provozovna: Alšova 490/10, 67401 Třebíč
Strojové vyšívání
Alena Filipská
kontaktujte nás
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výšivky na textil

Výšivky na textilVyšíváme dle zadání zákazníka na trika, polokošile, košile, mikiny, tepláky, kalhoty, kombinézy a všechny druhy čepic a kšiltovek. Umíme udělat jen jednu výšivku nebo stejný motiv vyšít například na 1000 triček.

Výšivky mohou být jednobarevné, dvoubarevné nebo plnobarevné. Pokud by jste neměli vybraný typ textilu na který by jste chtěli vyšít vaši značku jsme schopni vám nabídnout a zajistit reklamní textil dle vašeho výběru a na ten vyšívat.

Výšivky na textil - info a kalkulace ceny

Bližší informace o cenách výšivky na textil, době výroby, potřebných podkladech a další získáte pokud si zavoláte na telefonní číslo +420 732 288 763 nebo napíšete na email lotus79@volny.cz nebo na email alenafilipska@seznam.cz

Výšivky na textil

Zásadní roli v ceně strojní výšivky je počet barev ve výšivce a počet kusů, kolik se bude výšivek vyšívat. Čím větší počet je výšivek tím je cena jednotlivé výšivky nižší / náklady na přípravu a naprogramování vyšívacích strojů se rozdělí do všech výšivek. Napište si nebo zavolejte o bezplatnou cenovou kalkulaci. Budeme se vám snažit maximálně vyjít vstříc při výrobě výšivky dle vašich představ.

Výšivky  na textil foto

výšivka na textil výšivka na textil výšivka na textil
Strojní výšivka na ručníky Výšivka na fleec mikinu  výšivka na textil